סכסוכי שותפים – מתי השלב הנכון לשלב חוקר פרטי?

בתחום המודיעין העסקי, סכסוכי שותפים הם לא עניין נדיר. סכסוכים אלה עלולים לגרום לנזק כלכלי, לפגיעה קשה במוניטין החברה ויכולים להסתיים בנימה צורמת במיוחד בבית המשפט. כשצד אחד חושד שהשותף שלו מסתיר ממנו מידע, פועל מאחורי הגב, או מעלים כספים השייכים לעסק מבלי לדווח, זוהי אכן סיבה מוצדקת לערב אותנו בהקדם על מנת לספק הבהרה חד משמעית על הנעשה בשטח. לפני הפעילות אנחנו בונים יחד איתו תכנית פעולה אסטרטגית, תוך שמירה על האינטרסים שלו ומבלי לעורר חשד.

סיטואציות בהם אנחנו מסייעים ללקוחות:

  •  בדיקות רקע לפני חתימה על חוזה מול שותף עסקי.
  • חשד להעלמת כספים.
  • חשד להפרת חוזה עבודה.
  • חשד להעברת מידע למתחרים.

חשוב לדעת – אנחנו פועלים יחד עם הלקוח ובונים סיפור כיסוי למקרה הספציפי שלו כדי לבנות את התנאים האידיאליים להשגת המידע וההוכחות להם הלקוח זקוק מבחינה משפטית.

למה לבחור בנו?

אנחנו עובדים עם צוות מיומן של חוקרים, המכירים את השטח מקרוב ופועלים בו באופן יומיומי. הניסיון שלנו וההצלחות לאורך השנים הובילו אותנו להיות כיום להיות משרד משגשג ומוביל בישראל. אנחנו פועלים מתוך תחושת שליחות של צדק, ופועלים תמיד בדיסקרטיות ואמינות מול הלקוחות שלנו.

אנחנו פועלים בשבילכם מאחורי הקלעים ומקפידים לבצע את החקירות בתחום סכסוכי שותפים לפי ובהתאם לחוקי המדינה.  

ארי חקירות ומודיעין עסקי מתמחה במתן שירותי חקירות בסכסוכי שותפים. צוות חוקרים מיומן יבצעו עבורך חקירה באופן אידיבידואלי. את המידע אותו עליך להשיג, תשאיר למקצוענים.

חקירה לגילוי האמת, בניית סיפור רקע וחבירה לנבדק.

חקירות כלכליות

סכסוכי שותפים

כשיש חשד שאחד השותפים פועל באופן הנוגד את האינטרסים של העסק, זהו בדיוק הזמן בו אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו פועלים באופן אינדיבידואלי מול הלקוח כדי לגבש תכנית למציאת הראיות הדרושות להגנתו. מעבר לכך, אנחנו בודקים גם לפני החתימה על החוזה המשותף את הרקע של השותף, העסקי למניעת בעיות בעתיד.