'ארי חקירות', הינה חברת חקירות מובילה בתחומה המתמחה בכל סוגי החקירות, המעקבים, התצפיות והאיסוף מודיעיני – הן בארץ והן בחו״ל. אנחנו מציעים את שירותינו למגוון לקוחות במגזר העסקי והפרטי.

את משרד החקירות מוביל אור, חוקר פרטי רשוי בעל ניסיון של למעלה מ- 10 שנים. יחד עם צוות מנוסה בעל עבר ביטחוני עשיר הן ביחידות מודיעין מובחרות והן ביחידות ביטחוניות מהשורה הראשונה אנחנו מובילים את החקירות שלנו בדומה לשיטות הפעולה הנהוגות בגופים ממלכתיים.

אנו חברת חקירות המספקת לקהל לקוחותינו שירות מקצועי, אמין ודיסקרטי במגוון רחב של תחומים, בעזרת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות להשגת הוכחות קבילות בבית המשפט לקהל לקוחותינו.

אופן העבודה שלנו – ניסיון, אסטרטגיה ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים

אנחנו מבטיחים לקהל לקוחותינו שירותי חקירות מהדרגה הראשונה ובאופן המקצועי ביותר. אנחנו פועלים במגוון שיטות בין השאר גם שימוש בטכנולוגיות איסוף מודיעיני מתקדמות כמו OSINT ו- WEBINT והצלבת מידע מול מאגרי נתונים שונים.

וזה לא הכל – מעבר לכך, אנחנו פועלים בצורה אסטרטגית ויצירתית בכל פעילות, על מנת להשיג את המטרות והצרכים של כל לקוח, ועל מנת לתעד את הראיות החותכות להם הוא זקוק, שיוכלו לשמש אותו בבית המשפט.

באילו חקירות אנחנו מתמחים?

  • איתור רכוש, איתורים, מעקבים ומסירות משפטיות
  • בדיקות עובדים וסכסוכי שותפים
  • דיני משפחה וירושה
  • חקירות בכיסוי, חקירות כלכליות וחקירת הונאות

ביטחון ושקיפות – בכל פעילות שאנחנו מבצעים אנו מקפידים על הביטחון האישי והאמון של לקוחותינו הנמצאים בראש סדר העדיפויות שלנו, תוך דגש מיוחד על עבודה באופן דיסקרטי וחסוי.

ארי חקירות – הצלחות מוכחות וצוות מנצח

הצוותים שלנו מורכבים מאנשים בעלי רישיון חוקר פרטי, בעלי רקע משפטי וניסיון רב בתחום האיסוף המודיעיני. עם ארי חקירות אתם נמצאים בידיים טובות, ויכולים להיות בטוחים שנספק לכם את ההוכחות הקבילות להם אתם זקוקים – גם בתיקים מורכבים.

אנחנו מקפידים לפעול בהתאם לחוקי המדינה והגנת הפרטיות בכל פעולה אותה אנו מבצעים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכל עת לשיחת היכרות ראשונית ולקבלת פרטים נוספים.

צוות המשרד

אצלנו אין פשרות.
שילוב של כח אדם איכותי במיוחד בעל ניסיון רב שנים,
יחד עם הטכנולוגיה המתקדת העומדת לרשותנו יביאו אותך ליעד.

הצוות שלנו מורכב מחוקרים יוצאי כוחות הביטחון אשר פעלו שנים רבות בתחום העסקי והפרטי.
מזמינים אתכם לבחון את המקצועיות שלנו. אנחנו אוהבים אתגרים.

מומחים בפעולות עיקוב, חקירות בכיסוי מורכבות במיוחד, חקירות רקע וחקירות סייבר.

אודות