מהי חקירת הונאות?

חקירת הונאות מתמקדת במעקב, איסוף ראיות והוכחות, שכן ברוב המקרים מדובר על מעשים פליליים שנעשים בצורה מתוחכמת ביותר, הנמשכים לעיתים חודשים או אף שנים ארוכות מבלי שאיש יחשוד בכך. הונאות יכולות להתקיים במישור העסקי, אך גם במישור האישי והמשפחתי. מרגע שיש חשד להונאה מומלץ ליצור עמנו קשר על מנת שנוכל לפעול במהירות לפני שהחשוד ירגיש ש״הוא על הכוונת״, מה שעלול לגרום למורכבות ולהאטת הפעילות המודיעינית ואף לגרום לכך לקושי בהשגת הראיות.

בין תחומי ההתמחות שלנו:

  • מעילה
  • עבירות שחיתות
  • עבירות עוקץ
  • זיופים
  • התחזות

חשוב לזכור – איסוף הראיות הינו קריטי אם מעוניינים להגיש כתב תלונה במשטרה ולהגיש ראיות בבית המשפט נגד החשודים בהונאה, שכן חובה להציג ראיות חד משמעיות (צילומים, הקלטות). מכאן, כאמור, השלב הראשון הוא לבצע חקירת הונאות מקצועית איתנו על מנת להשיג הוכחות חד משמעיות לפני נקיטת פעולה כלשהיא באופן עצמאי.

בואו לעבוד עם צוות מנצח

המשרד שלנו נחשב לבין משרדי החקירות הטובים והמובילים ביותר בארץ, ויש לכך סיבה טובה. אנו פועלים בצורה אסטרטגית, יצירתית ומקצועית על מנת להשיג את ההוכחות הדרושות ללקוחותינו. הצוות שלנו הינו מגוון, פיצח בעבר מקרי הונאה לא פשוטים, וסייע ללקוחות רבים לנצח במאבקים משפטיים במהלך השנים עקב השילוב של ההוכחות הקבילות שהשגנו.

אנחנו פועלים בשבילכם מאחורי הקלעים ומקפידים לבצע את חקירת ההונאות לפי ובהתאם לחוקי המדינה.

ארי חקירות ומודיעין עסקי מתמחה במתן שירותי חקירות הונאה. צוות חוקרים מיומן יבצעו עבורך חקירה. את המידע אותו עליך להשיג, תשאיר למקצוענים.

חקירה לגילוי האמת, בניית סיפור רקע וחבירה לנבדק.

חקירות כלכליות

חקירת הונאות

חקירת הונאות יכולה להתבצע הן במישור הפרטי והן במישור העסקי. הונאות גורמות להפסד כלכלי וגובות מחיר נפשי לא קל מהקורבנות המרומים, שאיבדו את אמונם וכספם ברגע. הצוות המיומן שלנו פועל במגוון שיטות ודרכים על מנת להביא את הראיות הדרושות למיצוי הדין עם החשוד.