אנחנו מבצעים חקירות בכיסוי HUMINT במקרים בהם אין דרך אחרת להשיג את המידע וההוכחות הדרושים – כל זאת בהתאם לחוק ובשילוב של טכנולוגיות מתקדמות לסיוע וגיבוי כמו האזנות, או צילום במצלמה נסתרת. על מנת להצליח בפעולה, מבצעים אלו דורשים סיפור כיסוי מושלם, תכנון מדוקדק וניסיון מקצועי לצורך השגת תיעוד קביל בבית המשפט. ובמילים אחרות – חקירה סמויה.

באילו מקרים מקיימים חקירות בכיסוי?

חקירות בכיסוי, או בשמן המוכר יותר – חקירות סמויות – מתבצעות כשיש צורך להשיג מידע מורכב יותר מהרגיל, הלוקח לעיתים יותר זמן מחקירה פשוטה יחסית עד לגיבוש תיק עם הוכחות שיספקו את הלקוח. הסוד להצלחה הוא אסטרטגיה ותכנון מוקדם של המבצע מראש, הכולל את כל התרחישים האפשריים העלולים לקרות, או במילים אחרות, סיפור הכיסוי צריך להיות לא פחות ממושלם, על מנת להביא את החומר התיעודי הדרוש להצגה בבית המשפט.

מטרותיה של חקירה סמויה:

  • יצירת אמון מול הנחקר
  • רכישת ״מידע מפנים״
  • הבאת תיעוד של פרטים ומממצאים מפלילים

חשוב לדעת! אחד הדברים החשובים שיש לשים לב אליהם במהלך חקירה סמויה, על מנת שההוכחות יהיו קבילות בביהמ״ש, הן התחום החוקי.
לכן יש חשיבות רבה לעבודה עם רק חוקרים מורשים בעל רישיון המכירים את החוק היטב ושומרים על הגבולות בחוק, מבלי לפגוע בחוק להגנת הפרטיות.

חקירות בכיסוי – תחום למקצוענים בלבד

חקירות בכיסוי היא התחום שלנו. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע להם ניסיון רב של שנים וידע בתחום, המכירים את השטח היטב,
ופעלו מספר רב של פעמים במשימות ביצועיות. המשרד שלנו נחשב למוביל בתחום של חקירות סמויות עקב ההקפדה על הפרטים וצורת העבודה האסטרטגית והזהירה בה אנו פועלים.

אנחנו פועלים בשבילכם מאחורי הקלעים ומקפידים לבצע חקירות בכיסוי לפי ובהתאם לחוקי המדינה.

ארי חקירות ומודיעין עסקי מתמחה במתן שירותי חקירות בכיסוי. צוות חוקרים מיומן יבצעו עבורך חקירה בכיסוי. את המידע אותו עליך להשיג, תשאיר למקצוענים.

חקירה לגילוי האמת, בניית סיפור רקע וחבירה לנבדק.

חקירות כלכליות

חקירות בכיסוי