מתי כדאי לשלב עבודה של חוקר פרטי בארגון?

אמון בעובד הוא בין הדברים החשובים ביותר ולכן מדובר על תחום שהינו קריטי והכרחי ביותר לכל מעסיק – בדיקת מהימנותם של העובדים.

בדיקת עובדים מתבצעת לפני העסקת העובד או לאחר העסקתו, במקרה שיש חשד להתנהלות לא תקינה במישור העסקי או האישי (עבר פלילי, בעיות פיננסיות).

במקרים אלו המעסיק מעוניין לבצע בדיקה מקיפה כדי להבין אם אכן החשדות שלו מבוססים. לדוגמה, אם יש חשד שמידע מודיעני עסקי מועבר למתחרים מאחד העובדים ופוגע באינטרסים של החברה.

סיטואציות בהם אנחנו מסייעים ללקוחות:

  • בדיקות מהימנות לפני קבלת עובד למקום העבודה (לדוגמה, ע״י אימות קורות חיים)
  • בדיקת מנהלים לפני העסקה
  • במקרה של חשד לגניבה או להתנהלות שאינה תקינה במקום העבודה
  • המלצות וייעוץ עסקי בנוגע לסיכול ומניעת גניבות

חשוב לדעת – אנחנו מודעים לחששות ולרגישות הנדרשת בתחום בדיקת העובדים. לכן אנחנו פועלים באופן דיסקרטי במיוחד, בשילוב חקירות גלויות וסמויות, על מנת להשיג את ההוכחות הדרושות מבחינה משפטית.

בדיקת עובדים – מעקב, ייעוץ וליווי

אנו מספקים לקהל הלקוחות שלנו שירותי חקירה המסייעים להם למנוע ניצול לרעה של הארגון על ידי העובדים. כל זאת באופן דיסקרטי ומקצועי, על מנת שלא לגרום לתחושה לא נעימה בארגון. שנים של ניסיון בתחום זה הפכו אותנו למשרד המוביל בתחומו בארץ עם סיפורי הצלחה רבים.

אנחנו פועלים בשבילכם מאחורי הקלעים ומקפידים לבצע את החקירות בתחום מעקב העובדים לפי ובהתאם לחוקי המדינה.

ארי חקירות ומודיעין עסקי מתמחה במתן שירותי חקירות לבדיקות עובדים. צוות חוקרים מיומן יבצעו עבורך חקירה באופן דיסקרטי. את המידע אותו עליך להשיג, תשאיר למקצוענים.

חקירה לגילוי האמת, בניית סיפור רקע וחבירה לנבדק.

חקירות כלכליות

בדיקת עובדים

בדיקות עובדים, בין אם עובדים זוטרים או מנהלים, הינה הכרחית לכל בעל עסק על מנת להימנע מהעסקה של אנשים בעלי רקע בעייתי. גם במקרים בהם יש חשד להתנהלות לא תקינה של עובד, אנחנו מסייעים לגילוי האמת, ומייעצים ללקוחתנו בנוגע לסיכול ומניעה של מקרים חריגים בחברה.