איתור רכוש – באילו סיטואציות?

לקוחות רבים זקוקים לשירותי איתור רכוש במקרים בהם ישנו סכסוך כספי הנגרם עקב גירושים, לאחר פטירה של בן משפחה, או בתחום העסקי כשמדובר על פושט רגל החייב כספים לנושיו או שותפי העסקיים הזקוקים לאיתור הרכוש על מנת להגיש צווי עיקול.

במקרים אלו אנו מבצעים מחקר מקיף לגבי אותו אדם או חברה, ובודקים אם יש ברשותו רכוש בעל ערך, כמו רכבים, נדל״ן, נכסים פיננסים כמו תיקי השקעות וחשבונות בנק בארץ ובחו״ל, אותם הוא מסתיר על מנת להימנע מתשלום חובות.

אילו סוגי נכנסים אנו מאתרים?

  • איתור נכסי ירושה
  • איתור רכוש בחו״ל
  • איתור נדל״ן
  • איתור רכבים
  • איתור נכסים פיננסים (כמו חשבונות בנק, קרנות פנסייה וכדומה).

כדאי לדעת – פעולת איתור הרכוש המתבצעת על ידי הצוות המיומן שלנו נעשית תמיד, גם אם הינה מורכבת, באופן מקצועי, יעיל ודיסקרטי לחלוטין.

בצורה זו אנו מבטיחים ללקוחותינו, ומסייעים להם לקבל את המידע וההוכחות להם הם זקוקים על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה בתיק באם יצטרכו לעבור הליך משפטי בביהמ״ש.

ארי חקירות – בין משרדי החקירות המובילים בישראל

לאחר שנים של ניסיון בתחום איתור הרכוש, צברנו ניסיון מוכח בתחום ואנחנו נחשבים היום לאחד ממשרדי החקירות המובילים בישראל.

אופן העבודה המוקפד, שילוב של אסטרטגיה המותאמת לכל לקוח באופן אישי והשירות המקצועי והבלתי מתפשר, הם רק חלק מהסיבות להצלחה שלנו ולשביעות הרצון של קהל לקוחותינו.

אנחנו פועלים בשבילכם מאחורי הקלעים ומקפידים לבצע את איתור הרכוש לפי ובהתאם לחוקי המדינה.

ארי חקירות ומודיעין עסקי מתמחה במתן שירותי איתור רכוש. צוות חוקרים מיומן יבצעו עבורך חקירה במטרה לאתר נכסים בארץ ובחו"ל. את המידע אותו עליך להשיג, תשאיר למקצוענים.

חקירה לגילוי האמת, בניית סיפור רקע וחבירה לנבדק.

 

חקירות כלכליות

איתור רכוש

איתור רכוש מתבצע בסיטואציות שונות בתחום האישי-משפחתי ובתחום העסקי, במטרה לאתר נכסים בבעלות הנבדק (כגון נדל״ן, נכסים פיננסים, כלי רכב) שאחד מבני המשפחה מסתיר, או בן זוג שמעוניין להסתיר את נכסיו בזמן הליך הגירושין וחלוקת הנכסים. צוות המקצועי שלנו מתמחה באיתור רכוש בישראל ובחו״ל, וכל זאת תוך דיסקרטיות מלאה ולפי החוק.