מתי צריך חוקר פרטי? תחושת הבטן שלכם לא משקרת: 'ארי חקירות ומודיעין עסקי' מסבירים לכם מתי הגיע הזמן לשכור חוקר פרטי!

אין ספק שההחלטה לערב חוקר פרטי לפעילות מעקב נגד אדם קרוב היא אינה פשוטה, ולוקח הרבה זמן עד שלקוחות פונים אלינו מרגע החשד הראשוני ועד שהם אוזרים אומץ ומחליטים לערב אותנו בסיפור האישי שלהם. מדובר על תחום עם רגישות גבוהה, בו חושפים צדדים אישיים ופרטיים, במיוחד כשמדובר על יחסים זוגיים או משפחתיים. כמו לדוגמה, אם יש חשד כלשהו לבגידה של בן הזוג, עניינים משפחתיים בנושאים פיננסיים, או בנושאים עסקיים כמו עבודה מול שותפים.

מתי צריך חוקר פרטי?– ההוכחות מדברות בפני עצמן

פנייה לחוקר פרטי יכולה לסייע רבות כדי לקבל אישור חד משמעי לתחושת הבטן הראשונית של הלקוח, שדבר מה אינו כשורה. מומלץ במיוחד לערב חוקר פרטי כשיש חשד ממשי להתנהלות בעייתית במישורים השונים, אותה מעוניינים לבדוק לעומק ולקבל ״הוכחות חותכות״ (צילומים, מסמכים, סרטונים) לפני ביצוע מהלכים משפטיים שונים.

סוגי חקירות – חלק מהתחומים בהם אנו עוסקים:

  • דיני משפחה
  • איתור רכוש
  • הונאות וגניבות עובדים
  • מודיעין עסקי

 אך גם אם יש צורך לבדוק עובדים או מנהלים בכירים לפני חתימה על חוזה העסקה, לברר מה מצבו הפיננסי של שותף עסקי פוטנציאלי, או במקרה שאדם מסוים חייב לכם כספים ומסתיר מכם נכסים שבבעלותו (הן בארץ והן בחו״ל), מומלץ לערב חוקר פרטי בעל ניסיון ורישיון בתוקף.

שיחת הייעוץ הראשונית – מה כדאי לדעת?

מרגע יצירת הקשר איתנו, אנחנו יושבים עם הלקוח על מנת לקבל את התמונה המלאה של המקרה אותו יש לבדוק. בשלב הבא אנו מתכננים את הצעדים שיש לנקוט: סדר גודל של הפעילות הדרושה, משך הפעולה וגם הערכה של התקציב הנדרש. אנחנו מאמינים בעבודה תוך שקיפות מלאה מול הלקוח ולכן הוא מעורב בכל השלבים של הפעילות בלי יוצא מן הכלל.

 אנחנו פועלים בהתאם לחוקי המדינה והגנת הפרטיות בכל פעולה אותה אנו מבצעים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכל עת לשיחת היכרות ראשונית ולקבלת פרטים נוספים.