עבודה מול חוקר פרטי עולה לא מעט כסף עקב המורכבות הגדולה של הפעילות. 'ארי חקירות ומודיעין עסקי' מסבירים לכם מהם גובה העלויות הצפויות לחקירה.

 עבודה מול חוקר פרטי מומחה ובעל ניסיון של שנים בתחום עולה לא מעט כסף, ולכן יש לשקול היטב אם השירות הכרחי לפני ההחלטה לעבוד מול משרד חקירות פרטי. ברוב המקרים לקוחותינו פונים אלינו במקרים שאכן דורשים ומצדיקים פעילות מודיעינית מקיפה על מנת לקבל תיעוד חד משמעי וראיות קבילות בבית המשפט.

עלות חוקר פרטי: מהם המחירים ההתחלתיים?

יש לזכור שכל חקירה פרטית היא אינדיבידואלית לחלוטין, ותלויה בצרכי הלקוח, לכן אין מחיר ״קבוע״. ניתן לתת הערכה כללית בלבד על הסכומים הצפויים.

 מחירי בסיס לשעת עבודה של חוקר פרטי:

  • שירותי מעקבים: החל מ-400 ש״ח לשעה
  • שירותי איתורים ומסירות: החל מ-500 ש״ח לשעה
  • חקירות בכיסוי: החל מ-2,500 ש״ח לשעה
  • חקירה כלכלית: החל מ-2,500 לשעה

מה משפיע על עלויות החקירה?

ביצוע חקירות, במיוחד אם מדובר על חקירות מודיעיניות, הן תחום מורכב מאוד שלוקח גם זמן הכנה של מספר שבועות לתכנון מדוקדק ובניית אסטרטגיית פעולה מנצחת. מעבר לכך, חלק מהחקירות דורשות זמן עד להשגת הראיות הרצויות אותן הלקוח דורש. בנוסף, יש לזכור כי חלק מהפעולות מתבצעות בחו״ל ולא בארץ, מה שמשפיע גם כן על עלויות החקירה (כולל הוצאות טיסה ולינה). כמובן שאין להמעיט בשנות הניסיון של החוקר, המשחקות תפקיד משמעותי בשכרו השעתי.

 סמכויות חוקר פרטי: איך לדעת אם החוקר הפרטי מתאים למשימה?

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון כשמחפשים חוקר פרטי, הוא שיש לעבוד אך ורק עם חוקרים פרטיים בעלי רישיון והסמכה. רק באופן זה ניתן לדעת בוודאות שמדובר על חוקר (או משרד חקירות) רציני, המכיר את החוק היטב, ושצבר את כל הניסיון הדרוש בתחום שיביא לכם את התוצאות הדרושות במינימום זמן.

אנחנו פועלים בהתאם לחוקי המדינה והגנת הפרטיות בכל פעולה אותה אנו מבצעים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכל עת לשיחת היכרות ראשונית ולקבלת פרטים נוספים.